Commissies OnderhoudNL

Vlaggen OnderhoudNL_1024x350

Commissies OnderhoudNL

OnderhoudNL heeft aparte commissies in het leven geroepen voor onderwerpen die hoog op de agenda staan qua belangenbehartiging van de leden. De belangrijkste taak van de commissies is om het bestuur te adviseren over in te nemen standpunten.

ontbrekend-puzzelstuk-1024x350

Commissie Arbeidsvoorwaarden (Cao)

Ton van den Berge, adviseur, a.vd.berge@cbbs.nl
Geert-Jan Derks, lid, geertjan@derksschilders.nl
Elard Schouten, lid, eschouten@vanderende.nl
Ina Schras, lid, info@pietboersmaschilders.nl
Francesco van Ooyen, lid francesco@vanooyen.com
Joachim van Olst, lid, joachim@pruisschilderwerken.nl
Sjors Willems, lid, swillems@willemsvgo.nl
Koen Poppema, lid kpoppema@swbv.nl
Aad Buller, lid, a.buller@onderhoudnl.nl
Bert Hooijsma, vertegenwoordiger samenwerkingsverbanden b.hooijsma@schildersvakopleiding.nl 
Vincent Sapuletej, secretaris, v.sapuletej@onderhoudnl.nl

Cao Onderhandelingsdelegatie

Joachim van Olst, voorzitter, joachim@pruisschilderwerken.nl
Elard Schouten, lid, eschouten@vanderende.nl
Aad Buller, lid, a.buller@onderhoudnl.nl
Vincent Sapuletej, secretaris, v.sapuletej@onderhoudnl.nl

Commissie Onderwijs

Geert Jan Derks (voorzitter) geertjan@derksschilders.nl
Jacq van Aarle vanaarle@vanaarlecoolengroep.nl
Hein Polinder h.polinder@schildersvakopleiding.nl
Aad Buller (secretaris) a.buller@onderhoudnl.nl

Word nu een jaar lang gratis lid!

Profiteer van onze kennismakingsaanbieding

Wij geven u nu een jaar lang gratis én vrijblijvend het OnderhoudNL proeflidmaatschap!

U betaalt gedurende een jaar na aanmelding geen contributie en bedrijfstakheffing. Het lidmaatschap stopt automatisch na een jaar. U wordt tijdens uw proeflidmaatschap door ons benaderd met informatie over verlenging.

Meld u nu aan!

OnderhoudNL Partners