Commissies OnderhoudNL

Vlaggen OnderhoudNL_1024x350

Commissies OnderhoudNL

OnderhoudNL heeft aparte commissies in het leven geroepen voor onderwerpen die hoog op de agenda staan qua belangenbehartiging van de leden. De belangrijkste taak van de commissies is om het bestuur te adviseren over in te nemen standpunten.

ontbrekend-puzzelstuk-1024x350

Commissie Arbeidsvoorwaarden (Cao)

Ton van den Berge, adviseur, a.vd.berge@cbbs.nl
Geert-Jan Derks, lid, geertjan@derksschilders.nl
Elard Schouten, lid, eschouten@vanderende.nl
Ina Schras, lid, info@pietboersmaschilders.nl
Ivo Geraerts, lid, i.geraerts@noudvanbussel.nl 
Francesco van Ooyen, lid francesco@vanooyen.com
Joachim van Olst, lid, joachim@pruisschilderwerken.nl
Sjors Willems, lid, swillems@willemsvgo.nl
Koen Poppema, lid kpoppema@swbv.nl
Aad Buller, lid, a.buller@onderhoudnl.nl
Bert Hooijsma, vertegenwoordiger samenwerkingsverbanden b.hooijsma@schildersvakopleiding.nl 
Vincent Sapuletej, secretaris, v.sapuletej@onderhoudnl.nl

Cao Onderhandelingsdelegatie

Joachim van Olst, voorzitter, joachim@pruisschilderwerken.nl
Elard Schouten, lid, eschouten@vanderende.nl
Aad Buller, lid, a.buller@onderhoudnl.nl
Vincent Sapuletej, secretaris, v.sapuletej@onderhoudnl.nl

Commissie Onderwijs

Geert Jan Derks (voorzitter) geertjan@derksschilders.nl
Jacq van Aarle vanaarle@vanaarlecoolengroep.nl
Hein Polinder h.polinder@schildersvakopleiding.nl
Aad Buller (secretaris) a.buller@onderhoudnl.nl

Word nu een jaar lang gratis lid!

Samen komen wij deze crisis door

De coronacrisis zorgt voor veel onzekerheid en raakt ook onze sector. Niet alleen nu, maar vooral straks. Wij gaan u zo goed mogelijk helpen deze crisis te overwinnen en daarom kunt u nu 1 jaar lang gratis proeflid worden van OnderhoudNL.

Meld u nu aan!

OnderhoudNL Partners