Pay-off header OnderhoudNL

Training Adviserend verkopen: Geef elk type opdrachtgever een passend advies

Training Adviserend verkopen: Geef elk type opdrachtgever een passend advies

Elke opdrachtgever heeft andere wensen, verwachtingen en budgetten. Hoe zorgt u ervoor dat u daar in uw offertegesprek effectief op inspeelt? In de training ‘Adviserend verkopen’ leert u verschillende typen opdrachtgevers herkennen en krijgt u praktische handvatten om ze professioneel en doelgericht te adviseren. Schrijf u direct in, er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar op woensdag 19 november bij Schildersvakopleiding Nieuwegein.

Training Adviserend verkopen: Geef elk type opdrac
Training Adviserend verkopen: Geef elk type opdrac

Verkopen is vertrouwen opbouwen

Het verkopen van schilderwerk of onderhoud draait niet alleen om prijs of planning, maar vooral om vertrouwen. Tijdens het offertetraject is uw presentatie als bedrijf en als adviseur van doorslaggevend belang. In onze training leert u hoe u dat vertrouwen wekt én hoe u de voordelen van onderhoud vertaalt naar een aantrekkelijk aanbod. Uiteraard passend bij het type opdrachtgever, of dat nu een particulier, VvE, zorginstelling of school is.

Wat levert de training u op?

Na afloop van de training:

  • Herkent u verschillende typen opdrachtgevers en hun behoeften.
  • Kunt u argumenten op maat inzetten die aansluiten bij de situatie van de verschillende opdrachtgevers.
  • Beschikt u over een persoonlijke en overtuigende verkoopaanpak.
Naar de training ‘Adviserend verkopen’ en direct aanmelden
Contactpersonen-blok-trainingen-Marie en Ineke_800x450

Volg ons op social media:

Aanmelden nieuwsbrief

Meer nieuws van afgelopen week

Meer nieuws

Word ook lid

Profiteer direct van kortingen, tools, informatie en onze lobby om nog slimmer te ondernemen. Samen zijn we een sterke sector van ondernemers en vakmensen. Wij houden Nederland mooi.

Bekijk wat het lidmaatschap inhoudt