Van winterdip naar werkdrukte: wat onze leden doen om winteropdrachten binnen te halen
Van winterdip naar werkdrukte: wat onze leden doen om winteropdrachten binnen te halen
Als brancheorganisatie zien we het belang van schilder- en onderhoudswerk in de wintermaanden. Daarom ondersteunen we onze leden in hun zichtbaarheid op de markt én stimuleren we consumenten om ook in het laagseizoen schilderwerk te laten uitvoeren. We starten een kort onderzoek om inzicht te krijgen hoe we onze leden met onze inspanningen nog beter kunnen helpen. Welke acties onderneemt uw bedrijf om in de wintermaanden verzekerd te zijn van een goede werkvoorraad? U helpt ons enorm door deel te nemen aan ons korte onderzoek.
Voldoende opdrachten in het laagseizoen
In het laagseizoen (met name de herfst- en wintermaanden) daalt de vraag naar buitenschilderwerk vaak vanwege weersomstandigheden en terughoudendheid bij klanten. Een gevulde orderportefeuille in de winter zorgt niet alleen voor continuïteit in werk en inkomsten. Doordat u uw vakmensen ook in de winter aan het werk kunt houden, wordt u als een aantrekkelijke werkgever gezien. Daarnaast is het zo dat bedrijven die in het laagseizoen volop aan het werk zijn, hun opdrachtgevers kortere wachttijden kunnen bieden en uitstralen uit ze niet afhankelijk zijn van pieken en dalen maar werken vanuit vertrouwen en structuur.
Winterschildercampagne
We willen onze leden graag ondersteunen bij het verkrijgen van opdrachten voor het laagseizoen. Daarom horen we graag uit eerste hand:
- Heeft uw bedrijf een eigen winteractie?
- Welke middelen heeft u ingezet?
- En vooral: heeft u tips of ideeën voor volgend jaar?
Elk jaar voeren we met trots de Winterschildercampagne voor onze leden. Afgelopen seizoen bestond ‘De Winterschilder’ 75 jaar. Een jaar waarin we weer mooie stappen binnen de vertrouwde campagne hebben gezet. Zo zijn diverse promotiematerialen vernieuwd en zijn er voor het eerst ook premium promotie-items geïntroduceerd, zoals een makelaarsbord met bedrijfslogo, auto-magneetsticker, hoodie, muts en een kerstbal met Winterschilder-logo.
Deelname onderzoek
Uw deelname aan ons onderzoek helpt ons om onze inspanningen nóg effectiever te maken voor u en uw collega-ondernemers in de schilders- en onderhoudssector. Klik op onderstaande button om de vragenlijst in te vullen, u helpt ons daar enorm mee en het kost maar twee minuten van uw tijd. Alvast bedankt!