Saneren asbesthoudende beglazingskit
Behaal in 1 dag uw persoonscertificaat
Aedes heeft in samenwerking met OnderhoudNL en de Vakgroep Glas van Bouwend Nederland een protocol opgesteld voor werkzaamheden aan glas waarin asbesthoudende beglazingskit is toegepast: “Protocol Saneren van Asbesthoudende Beglazingskit onder Risicoklasse 1”.
Als de kit qua type en concentratie chrysoliet voldoet aan de eisen van dit protocol, mogen deze werkzaamheden worden uitgevoerd door werknemers van glaszet- en onderhoudsbedrijven mits zij aantoonbaar deskundig zijn. Dit geldt zowel voor de glaszetters als ook voor de direct leidinggevenden/projectleiders. Deze deskundigheid kan worden aangetoond met het certificaat van de training “Saneren Asbesthoudende beglazingskit onder Risicoklasse 1”.
Wat leert u?
In de training komen de volgende onderwerpen aan de orde:
- de eigenschappen en toepassingen van asbest
- gevaren voor de gezondheid bij blootstelling aan asbest
- wetgeving rondom asbest
- werken volgens de methoden en voorschriften van het protocol
Persoonscertificaat
De training wordt afgesloten met een toets. Wie voldoende scoort, ontvangt het persoonscertificaat “Saneren asbesthoudende beglazingskit onder Risicoklasse 1”. Dit certificaat is 3 jaar geldig.
Na deze training…
- geeft u de kennis en vaardigheden die nodig zijn bij het werken volgens het protocol
- kunt u asbesthoudende materialen herkennen die voorkomen in uw werk
- kunt u op een goede manier met asbesthoudende beglazingskitten omgaan en op een verantwoorde wijze, met de juiste materialen, hulpmiddelen en technieken saneren
- kent u de complete procedure zoals vastgelegd in het protocol zowel voor glaszetters als leidinggevenden/projectleiders
Maatwerk en incompany
Niet ieder bedrijf is hetzelfde. Daarom passen we onze trainingen graag aan uw behoeften aan. Meer weten over maatwerk of incompanytrainingen? Neem contact op met OnderhoudNL Trainingen.
Stuur een mail