Het kan zijn dat u op termijn uw bedrijf moet overdragen aan derden.
OnderhoudNL Partner Olde Hartman adviseert u graag over de zaken waar u dan aan moet denken.
Ook als het overdragen van uw bedrijf nog jaren zal duren en het nog zo ver weg klinkt, er komt veel bij kijken om uw bedrijf verkoop gereed te maken.
Waar u dan allemaal aan moet denken? Olde Hartman Advies vertelt u daar graag meer over in één van hun interactieve workshops.
Programma
Op woensdagavonden vanaf 7 maart 2018 vertelt overname adviseur Richard olde Hartman u alles over:
- Welke partijen kunnen interesse hebben in uw bedrijf?
- Wanneer vinden kopers uw bedrijf interessant?
- Hoe u verder uw bedrijf verkoop klaar kan maken?
- Welke factoren bepalen de waarde van uw bedrijf?
Per workshop kunnen maximaal 8 personen deelnemen.
Olde Hartman Advies
Als overnameadviesbureau is Olde Hartman wij partner van OnderhoudNL. Zij hebben inmiddels meer dan 350 overnames begeleidt in specifiek de bouw- en onderhoudssector. Daardoor beschikken zij over veel kennis en ervaring om u de tips en valkuilen te vertellen die bij zo’n proces kunnen voorkomen.
Aanmelden
U kunt zich online aanmelden voor de workshop. Wanneer u specifieke vragen heeft, dan kunt u dat bij uw aanmelding aangeven. Bij de samenstelling van de groepen wordt daar dan rekening mee gehouden. Ook kunt u aangeven welke woensdagen uw voorkeur hebben.